Menu Zamknij

Montaż anten Warszawa i okolice

serwis anten w Kobyłce

Całodobowy serwis antenowy w Warszawie

Jeżeli mają Państwo problem ze swoją anteną satelitarną, np. jej ustawieniem, pogorszoną przez to jakością przekazu, zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy w każdej sytuacji i o każdej porze, działamy bowiem całodobowo, niezależnie od dnia i godziny. Jesteśmy w stanie szybko dotrzeć na miejsce i dokonać montażu lub naprawy anteny satelitarnej.

Szybko wymienimy uszkodzone konwertery, multiswitche, poprawimy obluzowane mocowania anten, wyregulujemy rozstrojone anteny.

instalator anten satelitarnych w Otwocku

Profesjonalny sprzęt i umiejętności to podstawa przy montażu anten SAT

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, niezbędnym do naszej pracy. Posiadamy certyfikaty i odpowiednie umiejętności, które pozwalają nam w sposób profesjonalny wykonać zleconą usługę. Wykonujemy montaż anten satelitarnych do odbioru wszystkich platform cyfrowych, zarówno polskich jak i zagranicznych.

zakres naszych prac to między innymi:

Ustawianie anteny satelitarnej

Montaż anteny na dachu

Montaż anteny na opasce kominowej, bez wiercenia, na maszcie 1,5 m. Antena satelitarna 80 cm z konwerterem Quatro oraz antena DVB-T Combo do telewizji naziemnej cyfrowej. Instalacja w domu jednorodzinnym.

20190330_120251

Montaż anteny na balkonie

Montaż anteny Polstatu 70 cm. Uchwyt antenowy zamontowany do barierki za pomocą wysięgnika 30 cm z obejmami bez wiercenia. Taki montaż nie wymaga zgody administratora budynku.

montaż ekstremalny anteny satelitarnej

Montaż anteny na słupie

Kiedy nie ma możliwości instalacji anteny na budynku, możemy zamontować ją na słupie lub drzewie.

serwis i naprawa anten satelitarnych Stara Miłosna

Montaż anteny w oknie

Gdy nie można zamontować anteny na elewacji, montujemy ją na ramie okiennej.

Zaufaj ekspertom - zadzwoń 794 661 836


Wieloletnia praktyka uczyniła z nas ekspertów w zakresie ustawiania anten satelitarnych. Wielu z nas sądzi, że potrafi to zrobić samodzielnie, lecz wymaga to nie lada precyzji i umiejętności. Wielokrotnie jesteśmy wzywani do naprawiania usterek lub nieumiejętnie podejmowanych prób samodzielnej instalacji i ustawień. Okazuje się, że nie warto tracić własnego czasu, jeśli nie mamy pewności czy potrafimy tego dokonać. To zawsze podwójna strata czasu i pieniędzy. Konkurencyjne ceny i profesjonalizm stanowią najlepszy dowód naszego ciągłego istnienia na rynku.