Głównym priorytetem naszej działalności jest kompleksowa obsługa klientów. Dla wygody i ich komfortu staramy się poszerzać zakres usług. 

Eksperci w zakresie ustawiania anten satelitarnych


Wieloletnia praktyka uczyniła z nas ekspertów w zakresie ustawiania anten satelitarnych. Wielu z nas sądzi, że potrafi to zrobić samodzielnie, lecz wymaga to nie lada precyzji i umiejętności. Wielokrotnie jesteśmy wzywani do naprawiania usterek lub nieumiejętnie podejmowanych prób samodzielnej instalacji i ustawień. Okazuje się, że nie warto tracić własnego czasu, jeśli nie mamy pewności czy potrafimy tego dokonać. To zawsze podwójna strata czasu i pieniędzy.  Konkurencyjne ceny i profesjonalizm stanowią najlepszy dowód naszego ciągłego istnienia na rynku.
           

Szeroki zakres usług


Współpracujemy z telewizyjnymi platformami, zapewniając dostęp do dystrybutorskich ofert: Cyfrowy Polsat i nc+. Gwarantujemy także pomoc przy wymianie wadliwych sprzętów. Pomożemy również zaprojektować indywidualną instalację w domku jednorodzinnym czy kompleksowe instalacje systemów antenowych na bazie połączenia anten naziemnych i satelitarnych w ramach jednolitej sieci domowej. Oferujemy także systemy zbiorczego dostępu do sygnału satelitarnego w oparciu o multiswitch`e oraz przewodowe
i bezprzewodowe systemy dzielenia uprawnień z karty abonenckiej dla wielu dekoderów w ramach jednego abonamentu.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.