Montaż anten satelitarnych stanowi jeden z elementów naszych usług. Posiadamy wieloletnią praktykę z zakresu kompleksowych instalacji telewizyjnych.

Czy warto montować anteny satelitarne na własną rękę?Doświadczenie pokazuje, że nie wszystko można zrobić samemu. Montaż anten satelitarnych to tylko pozornie łatwa praca. Wymaga jednak zaangażowania i znajomości zasad działania instalacji telewizyjnej. Częste poprawki, do jakich jesteśmy wzywani są na to doskonałym dowodem. Samodzielny montaż urządzeń nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, a bardzo często naraża właścicieli anten na dodatkowe koszta. Wybór odpowiedniej firmy zajmującej się tego typu usługami stanowi już połowę sukcesu.

Profesjonalny sprzęt i umiejętności to podstawa przy montażu anten SATDysponujemy profesjonalnym sprzętem, niezbędnym do naszej pracy. Posiadamy certyfikaty i odpowiednie umiejętności, które pozwalają nam w sposób profesjonalny wykonać zleconą usługę. Wykonujemy montaż anten satelitarnych do odbioru wszystkich platform cyfrowych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Zakres usług obejmuje także montaż anteny radiowej, a także anteny do odbioru telewizji naziemnej tak cyfrowej, jak i analogowej. Podejmiemy każde wyzwanie w zależności od życzenia klienta. Pracujemy na wysokościach, poradzimy sobie nawet z najbardziej niespodziewanym problemem. Z każdym klientem indywidualnie konsultujemy różnorodne możliwości montażu i zawsze wybieramy najlepsze z rozwiązań. Proponujemy kompleksowe instalacje systemów antenowych na bazie połączenia anten naziemnych i satelitarnych w ramach jednolitej sieci domowej.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.